صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 42152
تعداد نوشته ها : 1060
تعداد نظرات : 2
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

درمانهای خرافی-کوانتوم - هیپنوتیزم-انرژی درمانی ، خام خواری ، گیاه خواری

و اما اینک خام خواری و شلغم پرستی و قارچ درمانی و انرژی درمانی و هیپنوتیزم درمانی و یوگا درمانی و رقص درمانی و ورزش درمانی و موسیقی درمانی و درمان کوانتومی و تلقین درمانی و جنون "تکنولوژی فکر" و ... تمامی آخرین مرحله از ظهور جهل درمانی و خود-فریبی درمانی می باشد که انواع کفر درمانی می باشد و ادامه تاریخی درمانهای خرافی بشر است که هنوز هم نمی خواهد به خودش باز گردد و خودش را نیز لااقل یکی از علل بیماری خود تلقی کند....

از کتاب مالیخولیای پزشکی تألیف استاد علی اکبر خانجانی ص 64

#پزشکی

#درمان_بیماری

#علت_بیماری

#کوانتوم

#هیپنوتیزم

#کتاب_صوتی_مالیخولیای_پزشکی

http://khodshenasi.net/56-malikholiaye%20pezeshki%20(6).mp3

56- کتاب صوتی (1) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب صوتی (2) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب صوتی (3) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب صوتی (4) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب صوتی (5) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب صوتی (6) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب صوتی (7) مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

56- کتاب مالیخولیای پزشکی‌ (فلسفه طبّ) - ۱۳۸۴ (Melancholy of medicine)

دسته ها :
شنبه سیزدهم 6 1400

فایل صوتی مقاله استاد علی اکبر خانجانی بنام : کرونا " اینک آخرالزمان "

دانلود از تلگرام : https://t.me/akharozzaman2/2371

دانلود از انکر: 

https://anchor.fm/0534/episodes/ep-e16rmdi

لطفاً به دیگران برسانید. 

======================


بسم الله الرحمن الرحیم 
کرونا "اینک آخرالزمان"
 
1. کرونا در لغت یک واژه غربی و لاتین است و دارای دو معنای متفاوت که یکی بمعنای هاله یا تاج خورشید است و دیگری بمعنای وقت، هنگام، زمان واقعه و اکنون است که در فرهنگ قرآنی مترادف "الساعه" و قیامت است که در فرهنگ امامیه آخرالزمان نامیده می شود. 


۲- حال رابطه هاله خورشید با آخرالزمان چیست؟ ماهیت تابش خورشید و ماه در طی این بیست سال اخیر شدیدا متحول شده است بواسطه دهها کسوف و خسوفی که در طی این دو دهه رخ نموده است که در مجموع به لحاظ تعداد و شدت و حدت از کل مجموعه کسوف و خسوفهای هزاره اخیر جهان بیشتر است و در روایات دینی و خاصه اسلامی این از واضحترین علائم قیامت آخرالزمان و ظهور ناجی موعود است. 


٣- ولى عامه بشری کرونا را یک بیماری مسری و جهانی می داند که گویا برای براندازی نسل بشری آمده است. ولی همین بیماری جهانی است که چرخه تاریخی تمدن بشری را که تمدنی غربی است کند و کندتر نموده و بسوی ایستائی و سکون می کشاند یعنی به لحظه الساعه و آخرالزمان! این آخرالزمان تاریخ تمدن بشری است و نه آخرالزمان نجومی و تقویمی و محاسباتی! این آخر زمان اندیشه و احساس و روح بشر مدرن است نه زمانی که با ساعت سنجیده می شود.


 ۴- آخر فقط بمعنای پایان نیست بلکه بمعنای اخیر و وضعیت آخر و کنونی نیز هست که مترادف معنای الساعه و قیامت است همانطور که قرآن کریم قیامت و الساعه را هنگامی می داند که باطن ها آشکار می شود که از این منظر کرونا بمعنای ظهور باطن این تمدن حاکم بر جهان است.


 ۵. این بیماری جهانی چرخ تکامل تاریخی این تمدن را در حال متوقف ساختن است که همراه آن گروهها و اجتماعات بشری هم در حال از هم پاشیدن هستند و این بمعنای فروپاشی تمدن است زیرا تمدن بمعنای گردهمائی و تجمع بشر در شهرهای بزرگ و بر محور صنایع است که بمعنای حشر است که کرونا موجب تفرقه و تفرید و جدائی است و این همان معنای نشر بعد از حشر است. و قرآن کریم چنین روزی را بیان کرده است که همه از همدیگر می گریزند و همه عزیزان از هم حذر می کنند و هیچکس را یارای نجات و مددی به عزیزانش نیست و جز خدا هیچ شفاعت و یاوری نیست. و لذا بشر مدرن امروزه بین خدا و واکسن در حال انتخاب است.


 ۶- کرونا بزرگترین مصیبت و بلای تاریخ هزاره اخیر جهان است مصیبتی که بدست بشر و جاه طلبی ها و ماجراجوئیها و بازیها و جهانخواریهای صنعتی فراهم آمده است. و لذا کیست که نداند که ویروس کرونا محصول دست بشر در آزمایشگاه همانیست که تدریج در طی قرن اخیر در جریان داروسازیها و واکسن سازیها و تبدیلات ژنتیکی و فتنه گریهای دانشمندان پیدا شده است. 


۷- همانطور که ویروس ایدز در جریان تولید واکسن مالاریا در آزمایشگاه تولید شد که برخی از دانشمندان در دهه هشتاد میلادی به آن اعتراف کردند که اندکی بعد بکلی بفراموشی سپرده شد و امپراطوریهای رسانه ای اجازه ندادند این خبر منتشر شود. چه بسا ویروس کرونا در جریان تولید و تزریق واکسن آنفولانزا پدید آمده باشد. همانطور که هر مرحله از واکسن کرونا منجر به ویروسی جهش یافته و مرگبارتر می شود و نیازمند واکسن قهارتر و ضد حیاتی تر است.


 ۸- پس این پایان عصر گردهمائیهای بشری و انواع تجمعات است پایان مدارس و دانشگاهها و انجمن ها و حکومتها و اجتماعات ورزشی و تفریحی و سیاسی و اقتصادی و بلکه اجتماعات فامیلی و خانوادگی و زناشوئی؟ و این پایان حشر (اجتماع) و آغاز نشر (انفراد) است که همگی بواسطه جبر بیماری کرونا به این تمدن تحمیل شده است. این آغاز تنهائی بشر است که یا روی به خدا می کند و یا روی به واکسن می کند و دیوانه وار بایستی هر ماهی واکسنی قویتر تزریق کند یعنی برای رهایی از شر ویروس کرونا به خود ویروس پناه می برد زیرا واکسن جز این معنایی ندارد یعنی پیشاپیش به استقبال ویروس می روی تا به ناگاه به تو حمله نکند. پس یا تسلیم خدا می شوی یا ویروس! 


۹- ما از حدود بیست سال پیش از سرآغاز هزاره سوم میلادی، آثار و علائم و اخبار ظهور قیامت آخرالزمان را در مجموعه آثارمان گزارش و تفسیر نمودیم و راههای نجات از بلایای آنرا نیز در زمینه های متفاوتی متذکر شدیم. ولی آنچه از این بابت نصیب ما شد دستگیری و محاکمه و زندان و خونریزی و سکته و مرگ در زندان بود. و خداوند یکبار دگر بما حیاتی نو بخشید تا شاید یکبار دگر این واقعه کبیر عصر را هشدار نماییم. 


۱۰- قرآن کریم در سوره قیامت می فرماید: آنگاه که ماه و خورشید جمع شود (کسوف) انسان در آنروز گوید به کجا پناه برم و هیچ پناهی نیست الا بسوی پروردگارست جای قرار. و در آنروز انسان به هر آنچه که کرده باخبر می شود و بر نفس خود بینا می گردد... در این آیات کل وقایع این دوران تبیین شده است.


 ۱۱- گفتم که یک معنای کرونا هاله و تاج خورشید است که فقط بوقت کسوف قابل رویت می باشد یعنی آنگاه که ماه و خورشید با هم جمع شود. و تحت الشعاع چنین هاله نوری است که انسان بخود می آید که برای اهل ایمان نور توحید و اخلاص است و برای سایرین هم ظلمت مرگ و وحشت و واکسن فزاینده! 


۱۲- اما چرا مصیبت کرونا برای جهان اسلام و ایرانیان بمراتب شدیدتر و مرگبارتر از سائر جهان است؟ پاسخ به این سوال همان راه نجات ما از این مصیبت عظیم است. یعنی شرک و نفاق ما در قبال تمدن غرب که تمدنی کرونائی و در حال انقراض است: یا خدا یا واکسن! مگر نه اینکه ما امت و مذهب ظهوریم!؟ کرونا طلوع این ظهور است و میزان این ظهور برای آحاد بشرى! کرونا امتحان نهائی ایمان است. 


۱۳- هیچ قدرت و حکومتی، قیامت آخرالزمان را خوش نمی دارد زیرا احساس می کند که اجل خودش هم فرارسیده است. و بیهوده نیست که امروزه در سراسر رسانه های جهانی انتشار اخبار قیامت و آخرالزمان منع شده است. و عجبا که حتی در جوامع اسلامی هم آخرالزمان را یک توهم و توطئه می خوانند و آنرا به سخره بر زبان می آورند. و عحب تر علمای دینی هستند که مهر سکوت بر لب نهاده اند: قیامت فرارسید و ما آنرا بر عامه مردم  پنهان داشتیم تا به اعمالشان برسیم ولی تو از آن غافل مباش! قرآن۔ 


۱۴- اینک حدود بیست سال است که تقریبا همه علائم قیامت آخرالزمان و ظهور ناجی موعود که در روایات دینی آمده به وقوع پیوسته اند که کرونا آخرین آن است که طبق روایات دینی ما در این طاعون جهانی بخش قابل توجهی از مردم جهان می میرند و مابقی بشریت به دو قطب ایمان خالص و کفر مطلق تقسیم شده و رو در روی یکدیگر قرار می گیرند و آنک آستانه ظهور موعود است. 


۱۵- شاهدیم که کرونا جامع جمیع همه امراض بشری در طول تاریخ است که اینک یکجا از اعماق نفوس بشری فوران کرده است. کرونا بیماری تاریخیگری و دهرپرستی و نژادپرستی و فن پرستی و دنیاپرستی جهانخواری می باشد.


 ۱۶-"کافران می گویند اگر راست می گویید پس قیامت کی فرا می رسد بگو آنگاه که فرا رسد هیچ راه گریزی نخواهید یافت در آنروز همه عزیزان از یکدیگر می گریزند و کسی را یارای شفاعت کسی نیست و جز خدا هیچ پناهی نخواهید یافت" آیاتی از قرآن۔ 


۱۷- در این وضعیت بدترین سرنوشت را کسانی دارند که بین خدا و ویروس (واکسن) در نفاق افتاده اند. دستی به دامن خدا دارند و دستی دیگر به دامن ویروس (واکسن) و این وضع مشرکان است. 


۱۸- بیماری کرونا حتی در دو نفر به یک صورت بروز نمی کند و در هر فردی ظهور و علائم و عوارض و دردهای مخصوص بخود دارد. پس هیچکس این مرض را از دیگری نمی گیرد بلکه این مرض از باطن هر فردی بروز می کند. و چه حق گفت علی (ع) که "بیماری مسری دروغ است." یعنی با هر کسی بسته به ماهیت و اعمال و باورها و نفسانیتش عمل می کند و احدى از ابتلای به آن مستثنی نیست. کرونا بیماری قیامت نفوس آحاد بشر است: و قیامت آنروزیست که باطن ها آشکار می شود و خوشبخت آن کسی است که هر آنچه که از او بروز می کند را انکار نمی کند و به خدایش روی نموده و توبه می کند و بخشوده می گردد و بدبخت آن کسی است که ظهورات وجودش را انکار نموده و به دیگران نسبت میدهد.


۱۹- اهل ایمان باید بداند که این دعوای رایج بین طب اسلامی و غیر اسلامی یک دعوای بازاری و جاهلانه است. طب اسلامی آنست که اهل ایمان فقط و فقط خداوند را مرضی (مریض کننده) و وکیل و کفیل و حبیب و طبیب و شفیع و شافی خود می داند و به غیر از او رجوع نمیکند. و این در صورتی در دل اهل ایمان رخ می نماید که فرد اهل توبه باشد و توأم با توبه و انابه به خدایش روی نماید و از غیر خدا حذر نماید. اینست طب اسلامی و مابقی هر چه باشد طب غیر اسلامی و غیر دینی است چه مصرف سیر و آویشن و سائر گیاهان داروئی باشد یا واکسن و کورتون و آنتی بیوتیک و.... هر دو به یک میزان غیراسلامی است. این فرق بین طب سنتی و طب مدرن است و لاغیر! و صد البته که مضرات طب سنتی بمراتب کمتر از طب مدرن است همانطور که فوائد آن! 


۲۰-حقیقت واقعه کرونا و علائم آخرالزمانی آنرا جز با معارف اسلامی و بخصوص مذهب امامیه نمی توان شناخت. 
پس وای بر آن مسلمان شیعه ای که از این واقعه جز ویروس و واکسن نمى فهمد. مجموعه آثار ما به لحاظی پیش بینی و شرح و بیان این واقعه از حدود بیست سال پیش است که بر مبنای معرفت قرآنی، عرفانی، روائی، عقلانی و انسان شناسی و علم هرمنوتیک تأویلی تبیین و تشریح شده است به زبان و منطقی همه فهم! که متأسفانه تنها بازتاب حکومتی در قبال این معارف انکار و تمسخر و تهدید و پاپوش و محاکمه و زندان بوده است. و لذا شاهدیم که کشور ما امروزه بزرگترین قتلگاه کرونا شده است و عبرت جهانیان که نه دینی برای مردم باقی گذاشته و نه دنیائی!


 ۲۱- مرگ بزرگترین نعمت است زیرا نفوس آدمی را جبرا روی به سوی خدا می کند و لذا کافرترین قلوب هم آنگاه که مزه مرگ را می چشند خداوند را می خوانند. و کرونا چنین نعمتی جبری و جهانی است. ولی متأسفانه اکثر مردمان به هنگام رویکرد نعمات الهی روی برمی گردانند (قرآن کریم)- و اینست که بشر مدرن بین خدا و ویروس (واکسن) مخیر شده است. 


۲۲-وقتی آدمی فردا و آینده ای در سر و دل نداشته باشد به آخر زمان زندگیش رسیده است. و کرونا بشر مدرن را به چنین ایست و الساعه ای دچار کرده است و زمان فکری و معنوی و آرمانی را از کار انداخته است و گوئی زمان در جانش یخ زده است. این ایست و یخبندان در همه ارکان و نهادها و مبانی تمدن مدرن در حال روی دادن است. و این یعنی آخرالزمان این تمدن دو هزار ساله! 


۲۳-صنعت، محور مدنیت و جمعیت و پیدایش شهرها در جهان بوده است و عنصر ذاتی صنایع در عصر ما نفت است و حتى انرژی هسته ای هم بدون نفت ممکن نمی شود. پس این یک تمدن نفتی - دوزخی است همانطور که رسول خاتم، نفت را غذای اصلی اهل دوزخ خوانده است و امروزه نفت در همه ارکان زندگی بشر حضور دارد و حتی در غذایش وارد شده است بصورت انواع سموم و کود و افزودنی ها و نگهدارنده ها بطور مستقیم و غیرمستقیم وارد بدن می شود. داروها که جملگی نفتی هستند و مشتقاتی ترکیبی از مواد پتروشیمی محسوب می شوند. و هوائی که تنفس می کنیم تماما گازهای متصاعد شده از مواد نفتی هستند. آبی که می نوشیم با مواد نفتی به اصطلاح ضد عفونی میشوند. پس آب و هوا و غذا و دوا و پوشاک ما تمامأ نفتی شده اند. و کرونا قیامت این تمدن نفتی۔ دوزخی است. امروزه کل عالم حیات و نبات و حیوان و انسان و همه آبهای روی زمین و زیر زمینی و کل جو زمین آلوده به نفت است. نه تنها تن و جان بلکه روح و اندیشه و احساسات ما نیز نفتی و دوزخی است و آتشین و نابودگر! این حقایق بمعنای طرد و لعن این تمدن نیست بلکه بمعنای فهم درست و حقیقی این تمدن و وضع موجود است تا بدانیم که از کجا و چگونه و چرا به اینجا رسیده ایم و آنچه که بر سر ما می آید از خود ماست: هر مصیبتی که بر شما نازل می شود بدستان خود شما مهیا شده است. قرآن۔ 


۲۴- همه داروها ساختاری پتروشیمیایی دارند همانطور که همه واکسن ها! و کرونا طغیان حیات بر علیه اعمال و علوم و فنون و تغذیه ضد حیاتی و ضد انسانی بشر است. همانطور که شاهدیم کرونا کمر صنایع را در سراسر جهان شکسته است. و کمر هر نوع فعالیت که در خدمت این تمدن نفتی و جهنمی باشد همچون آموزش و پرورش و دانشگاهها و امثالهم! کرونا آنتی تز این تمدن است و سنتزش هر چه باشد پدیده ای بکلی متفاوت است. کرونا اجل این تمدن دوهزارساله است. 


۲۵-کل این تمدن نفتی و صنایع شیمیائی و داروئی حیات انسان را در جهان به مهلکه انداخته و حیات زمین را مسموم و فاسد کرده و آب و هوا و خاک و نبات را زهرآگین ساخته و عاقبت ویروس کرونا را در جهان گسترانیده است و اینک همین امپراطوری های شیمیائی و داروئی که جز غارت جهان کاری ندارند دست به بزرگترین سوداگری و تجارت تاریخی زده اند و آن تولید و فروش واکسن کرونا است. این طاغوتی که بشریت را به مهلکه انداخته نسخه نجاتش را پیشکش نموده است یعنی واکسن را! اینست که بشریت یا تسلیم این طاغوت میشود و یا به خدا پناه می برد. 


۲۶-و فرقی نمی کند که این واکسن را چه کشور و کمپانی ساخته باشد ماهیتش یکسان است چه آمریکائی باشد چه چینی و چه ایرانی! 


۲۷- بقول قرآن کریم، شیطان آدمی را از فقر و فنا می ترساند و سپس به او وعده رهائی و نجات می دهد! سازندگان این واکسن همان تولیدکنندگان این ویروس هستند. 


۲۸-طاغوت و دجال علمی - فنی حاکم بر جهان وعده به نجات جان مردمان میدهد و باقیمانده ایمانشان را می رباید. در روایت است که در آخرالزمان، قحطی بزرگی پدید می آید که دجال به میدان آمده و به مردمان وعده نان و آب میدهد و در عوض دلشان را از آنها می گیرد. ۲۹-واکسینه شدن بمعنای پنهان ساختن مرگ در جان خویشتن است زیرا واکسن چیزی جز ویروس تضعیف شده خود بیماری نیست. در واقع از ترس ویروس به خود ویروس پناه می بری! از ترس مرگ به خود مرگ پناه می بری! 


۳۰- می دانیم که کل ستون فقرات قدرت جهانی در دستان دو طاغوت است طاغوت امپراطوری تسلیحاتی و داروئی (شیمیائی) که بشدت به لحاظ علمی و تکنولوژیکی در هم تنیده و یگانه اند و اینست اصل طاغوت جهانی و دجالی که در لباس علم و فناوری پنهان شده است. 


۳۱-و از هم اکنون واضح شده که این جریان واکسینه کردن جهانیان انتهائی ندارد و کار به جایی می رسد که هر ماه و بلکه هر هفته همه مردم جهان بایستی در صف واکسینه شدن در انتظار باشند تا هر نوبتی ویروسی جهش یافته و قهارتری را وارد بدن خود سازند تا از خطر ویروس در امان بمانند!!! آیا کسی هست که این راز آشکار را فهم کند و جان و دل و ایمان و انسانیت خود را نجات دهد و بجای پناه بردن به شیطان، به خدا پناه برد.

۳۲- این جریان واکسینه شدن همان واقعه خلق جدید ذره ای و دوزخی است که انسان را تبدیل به ویروس می کند ویروسی بصورت آدمیان این مسخ قشاشی در قیامت آخرالزمان است که امام صادق(ع) در رساله الهفت متذکر شده است. 


۳۳-وقتی شاهدیم که بسیاری از کسانیکه به کرونا مبتلا شده اند بدون هیچ تلاش پزشکی شفا یافته اند و در عین حال برخی از کسانیکه واکسینه شده اند نیز مرده اند دال بر این حقیقت است که نه کرونا بخودی خود می کشد و نه واکسن ها مانع از مرگ می شوند. نتیجه حاصل برای هر عاقلی اینست که کرونا یک امتحان الهی است. بخصوص که دانشمندان معترفند که ویروس کرونا یک ویروس بغایت هوشمند و صاحب اراده ای مافوق بشری است و دائما دانشمندان و واکسن ها را دور می زند و آنها را باطل می سازد. هر عاقلی درمی یابد که این ویروس حامل امر الهی و امتحان و میزانی حیرت آور است. کرونا برپاکننده خلق جدید انسان آخرالزمانی است که مومنانی را که به خدا پناه می برند به آفرینش روحانی و نورانی احیا نموده و برای درک وجود انسان کامل و ناجی موعود مهیا می سازد تا بر جنات نعیم او وارد شوند و کسانی را که به ویروس (واکسن پناهنده می شوند از این نجات و رستگاری محروم می مانند و این واقعه ای در حیات و ممات است. دریایی از روایت اسلامی به نقل از امامان شیعه این واقعه را پیشگویی کرده اند. والسلام - 
علی اکبر خانجانی ۶ شهریور ۱۴۰۰ 

دسته ها :
جمعه دوازدهم 6 1400

نسل آخرالزمان (1) 

سخن ما در باب آخرالزمان از جنبه مثال و حکایت و استعاره های شاعرانه نیست بلکه از باب واقعیت است زیرا اکثر قریب به اتفاق علائم آخرالزمان در روایات دینی اسلامی و شیعی و مسیحی و یهودی و بودائی، امروزه به وقوع پیوسته و این تازه آغاز واقعه است.

از جمله این علائم در نسل جوان دوره ما آشکار شده است که در تماشای هویت این نسل در کشور خودمان به چنان وحشتی دچار می شویم که امیدی به بقای نسل نیست. و این تازه یک کشور اسلامی و انقلابی و با هویت است پس وای به کشورهای دیگر.

پسرهائی که هیچ نشانی از مردانگی ندارند و دخترانی که هیچ خلق و خوی زنانگی ندارند. حتی نمی توان گفت پسران زن صفت و دختران مردوار. ...

از کتاب دائرة المعارف عرفانی جلد دوم تألیف استاد علی اکبر خانجانی ص 52

#آخرالزمان

#نسل_جدید

#دختران

#پسران

#کتاب_صوتی_آخرالزمان      

http://khodshenasi.net/daeratolmaarfe%20erfani%202%20%20(04).mp3

http://khodshenasi.net/

دانلود کتاب جدید جناب استاد بنام نزول و عروج روح در خلق جدید آخرالزمان و سایر کتابها و سخنرانی ها در تلگرام:

https://t.me/eshghvaerfan2/2295

کتاب های صوتی در یوتیوب :  

https://www.youtube.com/channel/UCdBmBLFtjTZx6H4MgIdR1YA/playlists...

کتاب صوتی (1) دائرة المعارف عرفانی ۲ (فلسفه قیامت وآخرالزمان)

کتاب صوتی (2) دائرة المعارف عرفانی ۲ (فلسفه قیامت وآخرالزمان)

کتاب صوتی (3) دائرة المعارف عرفانی ۲ (فلسفه قیامت وآخرالزمان)

کتاب صوتی (4) دائرة المعارف عرفانی ۲ (فلسفه قیامت وآخرالزمان)

کتاب  دائرة المعارف عرفانی ۲ (فلسفه قیامت وآخرالزمان)

دسته ها :
پنج شنبه یازدهم 6 1400

جدیدترین مقاله های استاد علی اکبر خانجانی بنام :

فلسفه وجودی سلفی گری

 کرونا " اینک آخرالزمان "

دانلود از تلگرام : https://t.me/akharozzaman2/2345

لطفاً به دیگران برسانید. 

======================

دسته ها :
چهارشنبه دهم 6 1400

راز تباهی زناشویی ها

196- زن و شوهر عموماً هر دو به این نیت ازدواج می کنند تا پرستیده شوند. و این راز تباهی زناشویی هاست. آنانکه بدلیل این ناکامی زناشویی به عشق عرفانی روی می کنند تا در اینجا پرستیده شوند بی تردید در این عرصه هم ناکام شده و هدایتی نمی یابند. زیرا انسان آفریده نشده تا پرستیده شود بلکه آفریده شده تا بپرستد!

از کتاب مذهب اصالت عشق تألیف استاد علی اکبر خانجانی جلد دوم

#عشق

#ازدواج

#پرستش

#کتاب_صوتی_مذهب_اصالت_عشق

http://khodshenasi.net/

دانلود کتاب جدید جناب استاد بنام نزول و عروج روح در خلق جدید آخرالزمان و سایر کتابها و سخنرانی ها در تلگرام:

https://t.me/eshghvaerfan2/2295

کتاب های صوتی در یوتیوب :  

https://www.youtube.com/channel/UCdBmBLFtjTZx6H4MgIdR1YA/playlists...


131- کتاب صوتی (1) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (2) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (3) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (4) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (5) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (6) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (7) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (8) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (9) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (10) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (11) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (12) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (13) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (14) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (15) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (16) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

دسته ها :
چهارشنبه دهم 6 1400

 امکان پیدایش انس و الفت و محبت قلبی بین زن و شوهر پس از ازدواج

186- امکان پیدایش انس و الفت و محبت قلبی بین زن و شوهر پس از ازدواج به این دلیل است که از شدت شهوت جنسی کاسته می شود و این نیاز معقول و تحت اراده می آیند و لذا زمینه رابطه ای عقلی و قلبی فراهم تر است و همچنین امکان صداقت رابطه بیشتر است. زیرا آنچه که آدمی را به دروغ و ریا و چاپلوسی و غلو در رابطه می کشاند نیازهای مادی و غریزی اورژانس و افسار گسیخته است.

از کتاب مذهب اصالت عشق تألیف استاد علی اکبر خانجانی جلد دوم

#عشق

#ازدواج

#رابطه_جنسی

#انس

#کتاب_صوتی_مذهب_اصالت_عشق

http://khodshenasi.net/

دانلود کتاب جدید جناب استاد بنام نزول و عروج روح در خلق جدید آخرالزمان و سایر کتابها و سخنرانی ها در تلگرام:

https://t.me/eshghvaerfan2/2295

کتاب های صوتی در یوتیوب :  

https://www.youtube.com/channel/UCdBmBLFtjTZx6H4MgIdR1YA/playlists...


131- کتاب صوتی (1) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (2) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (3) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (4) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (5) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (6) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (7) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (8) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (9) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (10) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (11) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (12) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (13) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (14) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (15) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (16) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

دسته ها :
سه شنبه نهم 6 1400

جدیدترین مقاله استاد علی اکبر خانجانی بنام : کرونا " اینک آخرالزمان "

دانلود از تلگرام : https://t.me/akharozzaman2/2339

لطفاً به دیگران برسانید. 

======================

بسم الله الرحمن الرحیم 
کرونا "اینک آخرالزمان"
 
1. کرونا در لغت یک واژه غربی و لاتین است و دارای دو معنای متفاوت که یکی بمعنای هاله یا تاج خورشید است و دیگری بمعنای وقت، هنگام، زمان واقعه و اکنون است که در فرهنگ قرآنی مترادف "الساعه" و قیامت است که در فرهنگ امامیه آخرالزمان نامیده می شود. 


۲- حال رابطه هاله خورشید با آخرالزمان چیست؟ ماهیت تابش خورشید و ماه در طی این بیست سال اخیر شدیدا متحول شده است بواسطه دهها کسوف و خسوفی که در طی این دو دهه رخ نموده است که در مجموع به لحاظ تعداد و شدت و حدت از کل مجموعه کسوف و خسوفهای هزاره اخیر جهان بیشتر است و در روایات دینی و خاصه اسلامی این از واضحترین علائم قیامت آخرالزمان و ظهور ناجی موعود است. 


٣- ولى عامه بشری کرونا را یک بیماری مسری و جهانی می داند که گویا برای براندازی نسل بشری آمده است. ولی همین بیماری جهانی است که چرخه تاریخی تمدن بشری را که تمدنی غربی است کند و کندتر نموده و بسوی ایستائی و سکون می کشاند یعنی به لحظه الساعه و آخرالزمان! این آخرالزمان تاریخ تمدن بشری است و نه آخرالزمان نجومی و تقویمی و محاسباتی! این آخر زمان اندیشه و احساس و روح بشر مدرن است نه زمانی که با ساعت سنجیده می شود.


 ۴- آخر فقط بمعنای پایان نیست بلکه بمعنای اخیر و وضعیت آخر و کنونی نیز هست که مترادف معنای الساعه و قیامت است همانطور که قرآن کریم قیامت و الساعه را هنگامی می داند که باطن ها آشکار می شود که از این منظر کرونا بمعنای ظهور باطن این تمدن حاکم بر جهان است.


 ۵. این بیماری جهانی چرخ تکامل تاریخی این تمدن را در حال متوقف ساختن است که همراه آن گروهها و اجتماعات بشری هم در حال از هم پاشیدن هستند و این بمعنای فروپاشی تمدن است زیرا تمدن بمعنای گردهمائی و تجمع بشر در شهرهای بزرگ و بر محور صنایع است که بمعنای حشر است که کرونا موجب تفرقه و تفرید و جدائی است و این همان معنای نشر بعد از حشر است. و قرآن کریم چنین روزی را بیان کرده است که همه از همدیگر می گریزند و همه عزیزان از هم حذر می کنند و هیچکس را یارای نجات و مددی به عزیزانش نیست و جز خدا هیچ شفاعت و یاوری نیست. و لذا بشر مدرن امروزه بین خدا و واکسن در حال انتخاب است.


 ۶- کرونا بزرگترین مصیبت و بلای تاریخ هزاره اخیر جهان است مصیبتی که بدست بشر و جاه طلبی ها و ماجراجوئیها و بازیها و جهانخواریهای صنعتی فراهم آمده است. و لذا کیست که نداند که ویروس کرونا محصول دست بشر در آزمایشگاه همانیست که تدریج در طی قرن اخیر در جریان داروسازیها و واکسن سازیها و تبدیلات ژنتیکی و فتنه گریهای دانشمندان پیدا شده است. 


۷- همانطور که ویروس ایدز در جریان تولید واکسن مالاریا در آزمایشگاه تولید شد که برخی از دانشمندان در دهه هشتاد میلادی به آن اعتراف کردند که اندکی بعد بکلی بفراموشی سپرده شد و امپراطوریهای رسانه ای اجازه ندادند این خبر منتشر شود. چه بسا ویروس کرونا در جریان تولید و تزریق واکسن آنفولانزا پدید آمده باشد. همانطور که هر مرحله از واکسن کرونا منجر به ویروسی جهش یافته و مرگبارتر می شود و نیازمند واکسن قهارتر و ضد حیاتی تر است.


 ۸- پس این پایان عصر گردهمائیهای بشری و انواع تجمعات است پایان مدارس و دانشگاهها و انجمن ها و حکومتها و اجتماعات ورزشی و تفریحی و سیاسی و اقتصادی و بلکه اجتماعات فامیلی و خانوادگی و زناشوئی؟ و این پایان حشر (اجتماع) و آغاز نشر (انفراد) است که همگی بواسطه جبر بیماری کرونا به این تمدن تحمیل شده است. این آغاز تنهائی بشر است که یا روی به خدا می کند و یا روی به واکسن می کند و دیوانه وار بایستی هر ماهی واکسنی قویتر تزریق کند یعنی برای رهایی از شر ویروس کرونا به خود ویروس پناه می برد زیرا واکسن جز این معنایی ندارد یعنی پیشاپیش به استقبال ویروس می روی تا به ناگاه به تو حمله نکند. پس یا تسلیم خدا می شوی یا ویروس! 


۹- ما از حدود بیست سال پیش از سرآغاز هزاره سوم میلادی، آثار و علائم و اخبار ظهور قیامت آخرالزمان را در مجموعه آثارمان گزارش و تفسیر نمودیم و راههای نجات از بلایای آنرا نیز در زمینه های متفاوتی متذکر شدیم. ولی آنچه از این بابت نصیب ما شد دستگیری و محاکمه و زندان و خونریزی و سکته و مرگ در زندان بود. و خداوند یکبار دگر بما حیاتی نو بخشید تا شاید یکبار دگر این واقعه کبیر عصر را هشدار نماییم. 


۱۰- قرآن کریم در سوره قیامت می فرماید: آنگاه که ماه و خورشید جمع شود (کسوف) انسان در آنروز گوید به کجا پناه برم و هیچ پناهی نیست الا بسوی پروردگارست جای قرار. و در آنروز انسان به هر آنچه که کرده باخبر می شود و بر نفس خود بینا می گردد... در این آیات کل وقایع این دوران تبیین شده است.


 ۱۱- گفتم که یک معنای کرونا هاله و تاج خورشید است که فقط بوقت کسوف قابل رویت می باشد یعنی آنگاه که ماه و خورشید با هم جمع شود. و تحت الشعاع چنین هاله نوری است که انسان بخود می آید که برای اهل ایمان نور توحید و اخلاص است و برای سایرین هم ظلمت مرگ و وحشت و واکسن فزاینده! 


۱۲- اما چرا مصیبت کرونا برای جهان اسلام و ایرانیان بمراتب شدیدتر و مرگبارتر از سائر جهان است؟ پاسخ به این سوال همان راه نجات ما از این مصیبت عظیم است. یعنی شرک و نفاق ما در قبال تمدن غرب که تمدنی کرونائی و در حال انقراض است: یا خدا یا واکسن! مگر نه اینکه ما امت و مذهب ظهوریم!؟ کرونا طلوع این ظهور است و میزان این ظهور برای آحاد بشرى! کرونا امتحان نهائی ایمان است. 


۱۳- هیچ قدرت و حکومتی، قیامت آخرالزمان را خوش نمی دارد زیرا احساس می کند که اجل خودش هم فرارسیده است. و بیهوده نیست که امروزه در سراسر رسانه های جهانی انتشار اخبار قیامت و آخرالزمان منع شده است. و عجبا که حتی در جوامع اسلامی هم آخرالزمان را یک توهم و توطئه می خوانند و آنرا به سخره بر زبان می آورند. و عحب تر علمای دینی هستند که مهر سکوت بر لب نهاده اند: قیامت فرارسید و ما آنرا بر عامه مردم  پنهان داشتیم تا به اعمالشان برسیم ولی تو از آن غافل مباش! قرآن۔ 


۱۴- اینک حدود بیست سال است که تقریبا همه علائم قیامت آخرالزمان و ظهور ناجی موعود که در روایات دینی آمده به وقوع پیوسته اند که کرونا آخرین آن است که طبق روایات دینی ما در این طاعون جهانی بخش قابل توجهی از مردم جهان می میرند و مابقی بشریت به دو قطب ایمان خالص و کفر مطلق تقسیم شده و رو در روی یکدیگر قرار می گیرند و آنک آستانه ظهور موعود است. 


۱۵- شاهدیم که کرونا جامع جمیع همه امراض بشری در طول تاریخ است که اینک یکجا از اعماق نفوس بشری فوران کرده است. کرونا بیماری تاریخیگری و دهرپرستی و نژادپرستی و فن پرستی و دنیاپرستی جهانخواری می باشد.


 ۱۶-"کافران می گویند اگر راست می گویید پس قیامت کی فرا می رسد بگو آنگاه که فرا رسد هیچ راه گریزی نخواهید یافت در آنروز همه عزیزان از یکدیگر می گریزند و کسی را یارای شفاعت کسی نیست و جز خدا هیچ پناهی نخواهید یافت" آیاتی از قرآن۔ 


۱۷- در این وضعیت بدترین سرنوشت را کسانی دارند که بین خدا و ویروس (واکسن) در نفاق افتاده اند. دستی به دامن خدا دارند و دستی دیگر به دامن ویروس (واکسن) و این وضع مشرکان است. 


۱۸- بیماری کرونا حتی در دو نفر به یک صورت بروز نمی کند و در هر فردی ظهور و علائم و عوارض و دردهای مخصوص بخود دارد. پس هیچکس این مرض را از دیگری نمی گیرد بلکه این مرض از باطن هر فردی بروز می کند. و چه حق گفت علی (ع) که "بیماری مسری دروغ است." یعنی با هر کسی بسته به ماهیت و اعمال و باورها و نفسانیتش عمل می کند و احدى از ابتلای به آن مستثنی نیست. کرونا بیماری قیامت نفوس آحاد بشر است: و قیامت آنروزیست که باطن ها آشکار می شود و خوشبخت آن کسی است که هر آنچه که از او بروز می کند را انکار نمی کند و به خدایش روی نموده و توبه می کند و بخشوده می گردد و بدبخت آن کسی است که ظهورات وجودش را انکار نموده و به دیگران نسبت میدهد.


۱۹- اهل ایمان باید بداند که این دعوای رایج بین طب اسلامی و غیر اسلامی یک دعوای بازاری و جاهلانه است. طب اسلامی آنست که اهل ایمان فقط و فقط خداوند را مرضی (مریض کننده) و وکیل و کفیل و حبیب و طبیب و شفیع و شافی خود می داند و به غیر از او رجوع نمیکند. و این در صورتی در دل اهل ایمان رخ می نماید که فرد اهل توبه باشد و توأم با توبه و انابه به خدایش روی نماید و از غیر خدا حذر نماید. اینست طب اسلامی و مابقی هر چه باشد طب غیر اسلامی و غیر دینی است چه مصرف سیر و آویشن و سائر گیاهان داروئی باشد یا واکسن و کورتون و آنتی بیوتیک و.... هر دو به یک میزان غیراسلامی است. این فرق بین طب سنتی و طب مدرن است و لاغیر! و صد البته که مضرات طب سنتی بمراتب کمتر از طب مدرن است همانطور که فوائد آن! 


۲۰-حقیقت واقعه کرونا و علائم آخرالزمانی آنرا جز با معارف اسلامی و بخصوص مذهب امامیه نمی توان شناخت. 
پس وای بر آن مسلمان شیعه ای که از این واقعه جز ویروس و واکسن نمى فهمد. مجموعه آثار ما به لحاظی پیش بینی و شرح و بیان این واقعه از حدود بیست سال پیش است که بر مبنای معرفت قرآنی، عرفانی، روائی، عقلانی و انسان شناسی و علم هرمنوتیک تأویلی تبیین و تشریح شده است به زبان و منطقی همه فهم! که متأسفانه تنها بازتاب حکومتی در قبال این معارف انکار و تمسخر و تهدید و پاپوش و محاکمه و زندان بوده است. و لذا شاهدیم که کشور ما امروزه بزرگترین قتلگاه کرونا شده است و عبرت جهانیان که نه دینی برای مردم باقی گذاشته و نه دنیائی!


 ۲۱- مرگ بزرگترین نعمت است زیرا نفوس آدمی را جبرا روی به سوی خدا می کند و لذا کافرترین قلوب هم آنگاه که مزه مرگ را می چشند خداوند را می خوانند. و کرونا چنین نعمتی جبری و جهانی است. ولی متأسفانه اکثر مردمان به هنگام رویکرد نعمات الهی روی برمی گردانند (قرآن کریم)- و اینست که بشر مدرن بین خدا و ویروس (واکسن) مخیر شده است. 


۲۲-وقتی آدمی فردا و آینده ای در سر و دل نداشته باشد به آخر زمان زندگیش رسیده است. و کرونا بشر مدرن را به چنین ایست و الساعه ای دچار کرده است و زمان فکری و معنوی و آرمانی را از کار انداخته است و گوئی زمان در جانش یخ زده است. این ایست و یخبندان در همه ارکان و نهادها و مبانی تمدن مدرن در حال روی دادن است. و این یعنی آخرالزمان این تمدن دو هزار ساله! 


۲۳-صنعت، محور مدنیت و جمعیت و پیدایش شهرها در جهان بوده است و عنصر ذاتی صنایع در عصر ما نفت است و حتى انرژی هسته ای هم بدون نفت ممکن نمی شود. پس این یک تمدن نفتی - دوزخی است همانطور که رسول خاتم، نفت را غذای اصلی اهل دوزخ خوانده است و امروزه نفت در همه ارکان زندگی بشر حضور دارد و حتی در غذایش وارد شده است بصورت انواع سموم و کود و افزودنی ها و نگهدارنده ها بطور مستقیم و غیرمستقیم وارد بدن می شود. داروها که جملگی نفتی هستند و مشتقاتی ترکیبی از مواد پتروشیمی محسوب می شوند. و هوائی که تنفس می کنیم تماما گازهای متصاعد شده از مواد نفتی هستند. آبی که می نوشیم با مواد نفتی به اصطلاح ضد عفونی میشوند. پس آب و هوا و غذا و دوا و پوشاک ما تمامأ نفتی شده اند. و کرونا قیامت این تمدن نفتی۔ دوزخی است. امروزه کل عالم حیات و نبات و حیوان و انسان و همه آبهای روی زمین و زیر زمینی و کل جو زمین آلوده به نفت است. نه تنها تن و جان بلکه روح و اندیشه و احساسات ما نیز نفتی و دوزخی است و آتشین و نابودگر! این حقایق بمعنای طرد و لعن این تمدن نیست بلکه بمعنای فهم درست و حقیقی این تمدن و وضع موجود است تا بدانیم که از کجا و چگونه و چرا به اینجا رسیده ایم و آنچه که بر سر ما می آید از خود ماست: هر مصیبتی که بر شما نازل می شود بدستان خود شما مهیا شده است. قرآن۔ 


۲۴- همه داروها ساختاری پتروشیمیایی دارند همانطور که همه واکسن ها! و کرونا طغیان حیات بر علیه اعمال و علوم و فنون و تغذیه ضد حیاتی و ضد انسانی بشر است. همانطور که شاهدیم کرونا کمر صنایع را در سراسر جهان شکسته است. و کمر هر نوع فعالیت که در خدمت این تمدن نفتی و جهنمی باشد همچون آموزش و پرورش و دانشگاهها و امثالهم! کرونا آنتی تز این تمدن است و سنتزش هر چه باشد پدیده ای بکلی متفاوت است. کرونا اجل این تمدن دوهزارساله است. 


۲۵-کل این تمدن نفتی و صنایع شیمیائی و داروئی حیات انسان را در جهان به مهلکه انداخته و حیات زمین را مسموم و فاسد کرده و آب و هوا و خاک و نبات را زهرآگین ساخته و عاقبت ویروس کرونا را در جهان گسترانیده است و اینک همین امپراطوری های شیمیائی و داروئی که جز غارت جهان کاری ندارند دست به بزرگترین سوداگری و تجارت تاریخی زده اند و آن تولید و فروش واکسن کرونا است. این طاغوتی که بشریت را به مهلکه انداخته نسخه نجاتش را پیشکش نموده است یعنی واکسن را! اینست که بشریت یا تسلیم این طاغوت میشود و یا به خدا پناه می برد. 


۲۶-و فرقی نمی کند که این واکسن را چه کشور و کمپانی ساخته باشد ماهیتش یکسان است چه آمریکائی باشد چه چینی و چه ایرانی! 


۲۷- بقول قرآن کریم، شیطان آدمی را از فقر و فنا می ترساند و سپس به او وعده رهائی و نجات می دهد! سازندگان این واکسن همان تولیدکنندگان این ویروس هستند. 


۲۸-طاغوت و دجال علمی - فنی حاکم بر جهان وعده به نجات جان مردمان میدهد و باقیمانده ایمانشان را می رباید. در روایت است که در آخرالزمان، قحطی بزرگی پدید می آید که دجال به میدان آمده و به مردمان وعده نان و آب میدهد و در عوض دلشان را از آنها می گیرد. ۲۹-واکسینه شدن بمعنای پنهان ساختن مرگ در جان خویشتن است زیرا واکسن چیزی جز ویروس تضعیف شده خود بیماری نیست. در واقع از ترس ویروس به خود ویروس پناه می بری! از ترس مرگ به خود مرگ پناه می بری! 


۳۰- می دانیم که کل ستون فقرات قدرت جهانی در دستان دو طاغوت است طاغوت امپراطوری تسلیحاتی و داروئی (شیمیائی) که بشدت به لحاظ علمی و تکنولوژیکی در هم تنیده و یگانه اند و اینست اصل طاغوت جهانی و دجالی که در لباس علم و فناوری پنهان شده است. 


۳۱-و از هم اکنون واضح شده که این جریان واکسینه کردن جهانیان انتهائی ندارد و کار به جایی می رسد که هر ماه و بلکه هر هفته همه مردم جهان بایستی در صف واکسینه شدن در انتظار باشند تا هر نوبتی ویروسی جهش یافته و قهارتری را وارد بدن خود سازند تا از خطر ویروس در امان بمانند!!! آیا کسی هست که این راز آشکار را فهم کند و جان و دل و ایمان و انسانیت خود را نجات دهد و بجای پناه بردن به شیطان، به خدا پناه برد.

۳۲- این جریان واکسینه شدن همان واقعه خلق جدید ذره ای و دوزخی است که انسان را تبدیل به ویروس می کند ویروسی بصورت آدمیان این مسخ قشاشی در قیامت آخرالزمان است که امام صادق(ع) در رساله الهفت متذکر شده است. 


۳۳-وقتی شاهدیم که بسیاری از کسانیکه به کرونا مبتلا شده اند بدون هیچ تلاش پزشکی شفا یافته اند و در عین حال برخی از کسانیکه واکسینه شده اند نیز مرده اند دال بر این حقیقت است که نه کرونا بخودی خود می کشد و نه واکسن ها مانع از مرگ می شوند. نتیجه حاصل برای هر عاقلی اینست که کرونا یک امتحان الهی است. بخصوص که دانشمندان معترفند که ویروس کرونا یک ویروس بغایت هوشمند و صاحب اراده ای مافوق بشری است و دائما دانشمندان و واکسن ها را دور می زند و آنها را باطل می سازد. هر عاقلی درمی یابد که این ویروس حامل امر الهی و امتحان و میزانی حیرت آور است. کرونا برپاکننده خلق جدید انسان آخرالزمانی است که مومنانی را که به خدا پناه می برند به آفرینش روحانی و نورانی احیا نموده و برای درک وجود انسان کامل و ناجی موعود مهیا می سازد تا بر جنات نعیم او وارد شوند و کسانی را که به ویروس (واکسن پناهنده می شوند از این نجات و رستگاری محروم می مانند و این واقعه ای در حیات و ممات است. دریایی از روایت اسلامی به نقل از امامان شیعه این واقعه را پیشگویی کرده اند. والسلام - 
علی اکبر خانجانی ۶ شهریور ۱۴۰۰ 

دسته ها :
يکشنبه هفتم 6 1400

جدیدترین مقاله استاد علی اکبر خانجانی بنام : 

کرونا " اینک آخرالزمان "


دانلود از تلگرام : 

https://t.me/akharozzaman2/2339


لطفاً به دیگران برسانید. 

دسته ها :
شنبه ششم 6 1400

مذهب اصالت عشق : میل به ازدواج در جوانان

184- ولی این حقیقت را نیز باید درک کرد که میل به ازدواج در جوانان بیش از آنکه بر اساس نیاز جنسی و شهوانی باشد نیاز عاطفی برای همزیستی با کسی است که بتوان با او راز دل گفت و رابطه قلبی برقرار نمود. یعنی نیاز به ازدواج در حقیقت نیاز به عاشق شدن است. و لذا ازدواجهای سنتی از طریق خواستگاری و بدون دوستی و عشق قلبی اکثراً پس از ازدواج به عشق منجر می شود. در حالیکه روابط عاشقانه ای که به ازدواج منجر می شود بلافاصله با ازدواج از بین می رود. و این رازی بس قابل تأمل است.

از کتاب مذهب اصالت عشق تألیف استاد علی اکبر خانجانی جلد دوم

#عشق

#ازدواج

#کتاب_صوتی_مذهب_اصالت_عشق

http://khodshenasi.net/

دانلود کتاب جدید جناب استاد بنام نزول و عروج روح در خلق جدید آخرالزمان و سایر کتابها و سخنرانی ها در تلگرام:

https://t.me/eshghvaerfan2/2295

کتاب های صوتی در یوتیوب :  

https://www.youtube.com/channel/UCdBmBLFtjTZx6H4MgIdR1YA/playlists...


131- کتاب صوتی (1) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (2) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (3) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (4) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (5) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (6) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (7) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (8) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (9) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (10) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (11) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (12) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (13) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (14) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (15) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (16) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

دسته ها :
شنبه ششم 6 1400

مذهب اصالت عشق :چاره عشق

ای رفیقان چاره جوئید بهر عشق -------   هر دمی نزدیک گردد قهر عشق

یار ما صبرش به پایان آمده      ---------  وای از آن نعره ها و جهر عشق

از جهان جز سم و زهرابی نماند --------  سر کشید از عشق، جام زهر عشق

شهر کوران است و ظلم بی حدش ------  هیچ نوری نیست جز در شهر عشق

هان! زمان آمد به پایان الوداع  --------  مهلت آخر بود در دهر عشق

آب هستی شد سیاه و زنده کش --------  پس فنا آئید اندر نهر عشق

ای رفیقان عشق را عاشق شوید ------  عالم هستی بود از بهر عشق

از کتاب مذهب اصالت عشق تألیف استاد علی اکبر خانجانی جلد دوم

#عشق

#کتاب_صوتی_مذهب_اصالت_عشق

http://khodshenasi.net/

دانلود کتاب جدید جناب استاد بنام نزول و عروج روح در خلق جدید آخرالزمان و سایر کتابها و سخنرانی ها در تلگرام:

https://t.me/eshghvaerfan2/2295

در یوتیوب :  

https://www.youtube.com/channel/UCdBmBLFtjTZx6H4MgIdR1YA/playlists...


131- کتاب صوتی (1) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (2) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (3) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (4) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (5) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (6) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (7) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (8) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (9) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (10) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (11) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (12) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (13) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (14) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (15) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب صوتی (16) مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

131- کتاب مذهب اصالت عشق (اسرارعشق قرآنی) جلد دوم - ۱۳۹۰ (PRINCIPLE OF PUER LOVE 2)

دسته ها :
جمعه پنجم 6 1400
X